Věci, které se honí ženám hlavou, když musí někde přespat.

1

Tohle je někdy opravdu velké téma. Na každém novém dni je krásné to, že nevíš, jak skončíš. A kde se ocitneš. Proto se občas dostáváme do prekérní situace, kdy nás nekonečné noční rozhovory přinutí spontánně přespat v mužském bytě. To s sebou nese řadu komplikací, a to zejména tehdy, pokud na ně nejsme připraveny. Ani psychicky ani fyzicky. Nemáme odličovač, kartáček a jinou potřebnou výbavu. Mozek nám pracuje na plné obrátky a každou situaci se snažíme vyhodnocovat co nejlépe v náš prospěch. Bohužel nám většinou nezbývá než improvizace. Co všechno nám prochází hlavou, když nečekaně přespáváme u chlapa, který není náš frajer? Je toho opravdu mnoho.

Půjdu ještě domů?

Neplánuješ. Je půl 3 ráno, kdo by se o takovém čase přesouval z postele do postele? Duplo pokud skončila napínavá epizoda oblíbeného seriálu a chceš vědět co bude dál, nebo máte před sebou ještě polovinu láhve vína.

Sakra, musím na malou

Asi po 4 hodinách, kdy ses neúspěšnou autosugescí snažila přesvědčit, že ti až tak třeba, se nakonec zdvihneš. Ale rozhodně nechceš, aby tě slyšel. Jednoduše v noci zní všechno 300x hlasitěji a naše odskočení si na „malou“ svou hlasitostí připomíná Niagarské vodopády. Pouštíš umyvadlo a myslíš na to, jak se budeš tvářit, že ses šla osvěžit. (S make-upem na tváři? To sotva.) Případně zapínáš ventilaci, která vytvoří výbornou zvukovou clonu.

Nejhorší kombinace

Je jen jedna věc horší než hlasité čurání. Červený týden v kombinaci s návštěvou u muže. Dilema číslo jeden: mladý muž vlastní malý koš na záchodě, ovšem nechceš, aby po tobě vyhazoval použitý tampon. Dilema číslo dvě: mladý muž nevlastní malý koš na záchodě a ty máš dilema, kam si máš schovat použitou hygienickou potřebu. Plán akce je jasný: nenápadně si strkají balíček do kapsy, později do kabelky a vyhazuješ po odchodu z bytu. Přesně pro toto máme rady záchody v restauracích, nákupních centrech a v podstatě kdekoliv, kromě mužských bytů. Protože mají takové ty malé kouzelné odpadkové koše a nemusíme se cítit trapně.

Mám se odlíčit?

Nevzala sis make-up. Plus tvá pleť aktuální nekřičí „piji 3 litry vody denně a příkladně se stravuji“ a navíc si bílá jako stěna. Je opravdu připraven tě takto vidět? Rozhodneš se neodlíčiť a v duchu si opakuješ, že jednou ti to neublíží. (Kosmetička by tě věru nepochválila.) Samozřejmě ležíš co nejopatrněji, aby sis nerozmazala řasy, precizní nanesenou linku a neměla kolem očí šmouhy jako panda.

V čem mam spát?

Doma si běžně vystačíš s XXL tričkem, avšak dnes nutně potřebuješ i tepláky, protože nohy sis holila předevčírem a nechceš mu při letmém dotyku pod přikrývkou připomínat dikobraza. Půjčovat si tedy exkluzivní zelené tričko s nápisem SBS a tepláky značky Ecko, které byly módním hitem v roce 2007. Fashion Killa.

Kde se mam převlíct?

Na jedné straně, proč by ses měla stydět, vždyť spodní prádlo toho odhaluje asi stejně jako plavky. Na straně druhé tvé „summer body“ není zcela připraveno na velkolepé odhalení. Chtělo by to ještě pár hodin ve fitku, méně pizzy a více salátů.

Existuje i plno dalším důvodů. Znáte nějaké? Napište nám je.

loading…


Komentáře

komentářů

redaktor