Skvělý trik na popraskané paty. Zkuste ho také.

1

Tohle byste měli vědět. Když se teplejší počasí začne probíhat se zimou, můžeme se konečně dočkat výměny našich bot pro sandály nebo tip-top pantofle. Naším nohám tak dovolíme dýchat. Jen to má jeden problém. Naše nohy. Co se stalo s našimi nohama, když strávili tolik měsíců uvnitř bot? Naše nohy ještě nejsou zcela připraveny na novou letní sezónu. Ve skutečnosti mají tendenci vypadat dost drsně v každém smyslu toho slova. Při pohledu na cenu za lázně nebo drahou pedikúru, jsme našli skromné řešení a to se skrývá ve vaší koupelně.

Obyčejná ústní voda

Ano je to Listerine. Stejně jako kombinace kyseliny benzenové a etanolu v ústní vodě, je ideální i pro umývání nohou. Pomůže vám odstranit suchou pokožku a zabít bakterie, plísně, které způsobují plíseň na nohách. Nejvíc zažijete příjemný pocit svěžesti a čistoty. I když do Listerine roztoku vložíte vaše nohy, zažijete i příjemné brnění pokožky.

Co budete potřebovat?

  • 1 šálek Listerine (nebo jiná ústní voda, která má antiseptické účinky)
  • 1 šálek bílého nebo jablečného octa
  • 2 šálky teplé vody

Přísady promíchejte a do směsi si pokojně vložíme nohy. Vaše nohy možná budou vypadat trochu modré, ale je to jenom dočasný efekt, které bude slábnout a nebude vám způsobovat žádné těžkosti. Napište nám do komentářů, jak Vám to fungovalo.

loading…


Komentáře

komentářů

redaktor