Nejčastější důvody, proč ženy podvádí své muže.

tumblr_m55lze13BF1rx0yl4o1_500

Tohle jsou opravdu závažné důvody. Vztahy někdy umí být pořádně komplikované a pokud si člověk nezachová chladnou hlavu, pak skončí katastrofou. Jedním z nejhorších scénářů je ten, pokud si partneři nevyřeší své problémy, ale začnou se raději podvádět a zraňovat ještě více, než by bylo zdravé. Odvážné ženy z internetu se proto rozhodly podělit s ostatními se svými příběhy o tom, co je vedlo ke nevěře a je docela zajímavé, že koneckonců k tomu vedlo stále se opakujících několik důvodů.

Čím to tedy je?

Podvedl mě první

Podvedl mě první a já se přes to nedokázala dostat a chtěla jsem, aby se cítil stejně, tak jsem ho podvedla i já. Nemohu říct, že to lituji, ale nejsem na to ani hrdá. Je to něco, co jsem neměla udělat a nakonec mi to ani nijak nepomohlo.

Miloval mě víc než já jeho

Byla jsem ve vztahu, ve kterém mě on miloval víc než já jeho. Náš vztah byl o zvyku a pohodlí a já jsem věděla, že vždy, když ho budu potřebovat, prostě bude po mém boku. Nebylo to vůči němu fér, ale byla jsem příliš líná na to, abych se s ním rozešla. A pak jsem ho potkala. Někoho nového, kdo mě rozesmál a s kým jsem po dlouhé době cítila jiskru. Dlouhé hodiny jsme si nenuceně povídali a pracovali jsme spolu, což skončilo, když jsem se rozhodla odejít. V poslední den jsme spolu šli oslavit mou novou práci a po pár hodinách mě na rozloučenou políbil. Nevěděl, že mám přítele a já jsem s ním hned druhý den rozešla, protože jsem si uvědomila, že nemohu ubližovat skvělému muži, který mě miluje a já jeho ne. Moje nevěra byla spíše emoční a díky ní jsem se v životě pohnula dál.

Vztah na dálku

Začali jsme spolu chodit na střední, odešli jsme na vysokou a měli jsme vztah na dálku. Chodila jsem za ním každý víkend a on si stěžoval, když musel přijít jednou za měsíc. Nebavilo ho psát si a nerad si se mnou volal, takže když se objevil chlapec, který se se mnou rád bavil a rád se mnou trávil čas, vše se změnilo. I když i on měl přítelkyni, začali jsme spolu spát a já jsem v té době byla osamělá a slabá, přičemž on byl skvělý manipulátor. Asi po měsíci jsme se s přítelem rozešli a já jsem mu o své nevěře řekla až v době, kdy jsme se opět dali dohromady a randili další dva roky, což mu dost ublížilo.

Stálo to za to

Podvedla jsem ho, protože jsem se zajímala o člověka, se kterým jsem se vyspala, mnohem delší dobu, než jsem chodila s mým současným partnerem. Nevěra celkem stála za to. I když mě to nakonec stálo tehdejší vztah, dodnes toho nelituji.

Podvedla jsem je několikrát

Své přítele jsem podvedla několikrát. Jednou kvůli tomu, že jsem se ve vztahu začala nudit a ten nový muž byl vzrušující. V dalším vztahu jsem se zamilovala do ženatého kolegy a náš sex byl neskutečný.

Měla jsem teprve 18 let

Přítel mě fyzicky a psychicky týral, když jsem měla teprve 18 let, a já jsem potkala velmi milého chlapíka, který se o mě zdánlivě zajímal a ještě i poslouchal, co říkám.

Nevěřil na sex před svatbou

Měla jsem tříletý vztah bez jakéhokoliv sexu, protože můj přítel nevěřil na sex před svatbou. Celou dobu jsem se cítila nechtěná a moje sebevědomí padlo k bodu mrazu, ale chystali jsme se krátce po škole oddat, a tak jsem ho prostě nemohla jen tak opustit. Jednu noc jsem však v baru zachytila ​​pohled sympatického chlapíka a po pár skleničkách jsem se s ním vyspala, dokonce to byl ještě i panic. Chvíli jsem se cítila provinile, ale hned nato vyšlo najevo, že můj přítel mě celou dobu podváděl se spolužačkou, takže na předsvatební sex zřejmě nakonec věřil.

Byla jsem trochu obézní

Když jsem byla ještě mladá a měla kolem 20 let, po celou dobu jsem byla trochu obézní. Nikdo mě nikdy velmi nepokládal za atraktivní, a tak mě jednoho dne chytil trend zdravého životního stylu a v průběhu roku se ze mě stala štíhlá a krásná slečna. Muži mi začali dávat komplimenty a já jsem je stále častěji začala oplácet, i když jsem měla dvouletý vztah. Můj přítel se mnou byl i v dobách, kdy jsem byla tlustá a já jsem nechtěla být ta, která se s ním rozejde, když konečně zhubne, ale pak jsem se setkala s jedním umělcem a oheň byl na střeše. Flirtovali jsme spolu, byli na rande a i když jsem se s ním líbala, můj přítel mě hned vzal zpět. Potom následovalo druhé rande a můj vztah byl v koncích.

Přítel mě vždy kontroloval

Můj přítel byl rád, když mě mohl kontrolovat a po jednom festivalu, kde jsem se od něj ani nemohla pohnout, protože mi zaplatil lístky a vyhrožoval mi, že pokud zmizím, tak nebudu mít kde spát, jsem zavítala do jednoho baru. Potkala jsem tam svého oblíbeného Španěla a netrvalo dlouho, než jsme se po sobě nezačali věšet přímo na parketu. Zanechal na mém krku hromadu cucfleků, ale přesvědčila jsem přítele, že mi je udělala zmatená nejlepší kamarádka, čemuž on hned uvěřil a dodnes jsme spolu. Na Španěla jsem však nezapomněla a občas se mu na Instagramu připomenu.

On mě podvedl několikrát

Můj přítel mě podvedl několikrát, a tak jsem si jednoho dne řekla, že toho bylo dost a šla jsem s kolegy do baru. Potkala jsem tam dalšího kolegu, který se ke mně vždy choval jako k princezně a i když jsem to neplánovala, tak jsme se spolu vyspali. Hned druhý den jsem se s přítelem rozešla a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala.

Čekala jsem na nový byt

Už jsem se s přítelem rozešla v mé mysli, protože byl hrubý, ale bydleli jsme spolu a můj nový byt byl k dispozici až za měsíc. Mezitím jsem se začala aktivněji bavit s kolegou a zanedlouho jsme už spolu skončili v posteli. Nebyl až tak atraktivní, ale byl ke mně milý, pozorný a to bylo přesně to, co jsem od svého přítele nedostávala.

loading…


Komentáře

komentářů

redaktor