Chcete krásně husté vlasy? Vyzkoušejte tento zázračný recept.

1

Tohle se bude hodit těm, kteří mají problém se svými vlasy. Už mnohokrát jsme vám přinesli tradiční, i méně tradiční recepty, ve kterých se nacházel zázračný zázvor. Je to nejen skvělé a voňavé koření, ale i medicína, která pomáhá nejen při chřipce. V chladném počasí si z něj děláme čaj, ale jen málokdo ví, že podporuje i růst a obnovu vlasů.

Ženy v Indii již přes dvě tisíciletí používají vlasové masky, které v sobě mají jednu nejdůležitější složku, a tou je právě zázvor. Dnes s vámi budu sdílet toto orientální tajemství, díky kterému budou vaše vlasy jako vyměněné. Husté, zářivé a pevné. Věřím, že tento domácí recept bude pro vás užitečný, a že se o něj podělíte i se svými přítelkyněmi, které lze trápí vypadávání vlasů nebo jejich špatná kvalita.

Co budete potřebovat?

  • 3 až 4 centimetry čerstvého kořene zázvoru
  • 1 polévková lžíce medu
  • 1 polévková lžíce olivového oleje

Jaký je postup?

  • Zázvor si nejdříve nastrouhat na kašičku na kuchyňském struhadle nebo v mixéru.
  • V misce smíchejte zázvor, med a olivový olej.
  • Masku následně aplikujte na čisté mokré vlasy a nechte působit 40 minut, ale můžete i déle. Tento postup byste měli opakovat alespoň jednou týdně a už za měsíc si všimnete viditelné výsledky. Vaše vlasy budou hebké, konečky budou zhojená a dokonce vám vlasy i povyrostou mnohem rychleji, než je běžné.
  • Věřím, že každá z nás se občas potýká s problémy s vlasy. Jednou nás neposlouchají a jsou rozlítané, jindy jsou zase až příliš suché a nevíme si s nimi rady. Tato maska je opravdu jedinečná a já jsem změnu viděla už po prvním použití. Olivový olej ve spojení s medem a zázvorem je jedinečná kombinace, kterou od nynějška budu používat asi až do konce života.
loading…


Komentáře

komentářů

redaktor